Kompleksowe rozwiązanie dla
lekarzy wszystkich specjalizacji
Możliwość wykorzystania platformy
telemedycznej w przychodni, jak również
indywidualnej praktyce lekarskiej
zamów system
O systemie
doMED to nowoczesny system obsługi gabinetu/przychodni dostępny poprzez stronę www co oznacza, że mogą Państwo z niego korzystać na dowolnych urządzeniach - komputerach z systemem windows, MAC czy urządzeniach mobilnych z dowolnego miejsca - wystarczy połączenie z internetem.

System został opracowany wspólnie z lekarzami aby zapewnić intuicyjność i prostotę z zachowaniem wyskiej funkcjonalności zapewniając możliwość przeprowadzania wizyt zarówno on-line (videowizyta, telewizyta, chat) jak również wizyt w gabinecie czy domu pacjenta.

System jest zintegrowany z portalem pacjenta dzięki czemu pacjent może, umówić wizytę, dokonać płatości, przekazać niezbędne wyniki badań i dokumenty, a po zakończonej wizycie otrzyma komplet dokumentów z wizyty - eRecepty, eSkierowania, eZwolnienia czy zalecenia.

doMed to Elektroniczna Dokumentacja Medyczna zgodna z ustawą, współpraca z NFZ, ZUS i Platformą P1. Możliwość wystawiania eRecept, eSkierowań, eZleceń, eZwolnień oraz wiele wiele więcej.
Funkcjonalności
terminarz
Terminarz
W systemie doMED został zainplementowany bardzo rozbudowany terminarz wraz z grafikiem dla lekarzy. Dzięki temu, lekarz ma możliwość oznaczenia w które dni i w jakich godzinach pracuje w gabinecie prywatnym a kiedy na potrzeby NFZ. Dzięki zastosowaniu kilku kolorów kalendarz wraz z terminarzem są bardzo przejrzyste i intuicyjne w obsłudze.
Wizyta
Dzięki modułowi "Wizyty" lekarz może w bardzo prosty sposób nawiązać z pacjentem połączenie video, telefoniczne lub tekstowe (videowizyta, telewizyta, chat). Dzięki takiemu rozwiązaniu możwliwe jest udzielenie w pełniprofesjonalnej porady lekarskiej bez wychodzenia z domu zarówno pacjenta jak i lekarza.
wizyta
recepta
Recepta
System doMED został zintegrowany z platformą P1 dzięki czemu istnieje możliwość wystawienia dla pacjenta eRecepty bezpośrednio z naszego systemu. Lekarz nie potrzebuje żadnych dodatkowych narzędzi a pacjent otrzymuje kod odbioru recepty poprzez wiadomość SMS i e-mail.
Gabinet
Moduł "Gabinet" umożliwia lekarzowi przeprowadzenie pełnoprawnej wizyty pacjenta, w trakcie której może wystawić mu eReceptę, eSkierowanie, eZwolnienie oraz wszelkie inne niezbędne dokumenty. Po zakończeniu wizyty system przygotowuje informację na temat zaistniałego Zdarzenia Medycznego i automatycznie wysyła ją do platformy P1.
gabinet
skierowanie
Skierowanie
Dzięki integracji systemu z platformą P1 możliwe jest generowanie eSkierowań oraz skierowań w formie papierowej bezpośrednio z naszego systemu. Żadne dodatkowe narzędzia nie są wymagane.
Zwolnienie
System doMED został również zintegrowany z platformą ZUS PUE, dzieki czemu możliwe jest wystawienie eZwolnienia bezpośrednio z systemu. W przypadku kiedy zachodzi potrzeba przekazania zwolnienia pacjentowi w formie papierowej zystem wygeneruje nam odpowiedni druk w formacie PDF.
zwolnienie
inne
Inne
System doMED wyposażony jest w wiele dodatkowych funkcjonalności, które znacznie ułatwiają pracę lekarzowi. Możliwe jest automatyczne przypominanie pacjentowi o wizycie przy pomocy wiadomości SMS, wymiana elektronicznej dokumentacji medycznej lub też szybkie przejrzenie historii zdrowia i choroby pacjenta.
Opinie lekarzy
kobieta
Kamila Bębacz
Internista, Malbork
To normalne, że Polacy tak ochoczo wybierają wizyty online. Świat zmierza w kierunku, w którym to będzie coraz bardziej powszechne. Mimo wielu lat doświadczenia z wizytami w gabinecie, otwieram się na nowe doświadczenia.
facet
Kamil Kundera
Dermatolog, Warszawa
Szczerze, nie wiem czy bym się zdecydował gdyby nie pomoc ekspertów w obsłudze i instalacji. doMed to proste, ale zaawansowane narzędzie. Dzięki tak bliskiej współpracy z twórcami tego narzędzia, czuję że jest ono dla mnie idealne.
kobieta
Ewa Kolus
Psycholog, Rzeszów
Naszym obowiązkiem jest robienie co możemy, aby zminimalizować ryzyko zakażenia COVID-19. Dzięki wykorzystaniu systemu doMED minimalizujemy ryzyko transmisji wirusa nie tracąc na jakości obsługi świadczeniobiorcy.
zamów system
Zaufali nam
Aktualności
slonce
Uczulenie na słońce
Opalać się lubi każdy, ale nie każdy może! W Polsce niemal 2,5 mln osób ma alergię na słońce. Wglądem może ona przypominać nawet poparzenie słoneczne.
apteczka
Wakacyjna apteczka
Jedziemy na wakacje! Zatem co zabrać ze sobą, co zapakować do walizki? Przede wszystkim wakacyjną apteczkę, by nic nie zepsuło nam wypoczynku.
przczoła
Co na alergiczny wstrząs?
Wiosna i lato to trudny okres dla alergików. Kichają, łzawią ich oczy a z nosa spływa tzw. katar sienny.